Slavnostní udílení cen Františka Filipovského za nejlepší herecký výkon v dabingu

IMG_8976

V průběhu dopoledne  se na Masarykově náměstí otevřely jarmareční stánky, které návštěvníkům nabízely šperky, skleněné obrázky, keramické a dřevěné výrobky proutěné košíky a spoustu dalších lákadel. Po 13 hodině začal na připraveném pódiu  hlavní program. Přeloučské početné publikum odměňovalo jednotlivé interprety velkým potleskem. Nejmladším návštěvníkům se pořadatelé trefili do noty dětskou show, kterou připravil Milan Mudroch, poté vystoupil Ladislav Křížek  ve výjimečné akustické verzi, kapela Arrhythmia a Queenmania – Queen revival.  

cff2016_083

Pódium za školou patřilo především dechovým orchestrům a tak připravené sezení v těchto prostorách využila vesměs starší generace. V 19h  vystoupil několikanásbný stříbrný slavík Petr Kolář , který ale po svém programu  na nic nečekal a okamžitě odjel, takže sběratelé podpisů  odešli  tentokrát s prázdnou. Celý program uzavřela  pražská hudební skupina Acoustic Band.  Také u Zlaté Hlavy  se celé odpoledne hrálo. Již tradiční seskupení Pecka a Daliborr, písničkář Tonda Hrdý,JAM DAN SESSION aneb přidej se kdo můžeš. Zlatým hřebem programu byl koncert přední české jazzmanky Jany Koubkové.

IMG_8893
cff2016_035

V 17 hodin začal slavnostní večer, kde si své ceny převzali  mistři dabingu. Večerem provázel Ondřej Kepka. Zkrácený záznam byl odvysílán v pondělí  7.11.2016 ve  21:25 na ČT Art.

IMG_9190
IMG_9526
IMG_9333
Plakát 2016

Plakát ke stažení v plném rozlišení (jpg)

obrázek_1 obrázek_2 obrázek_3 obrázek_4 obrázek_5