19. ročník udílení Cen Františka Filipovského za nejlepší herecký výkon v dabingu se konal v sobotu 21.září

 

 

logo

Tradiční  jarmark na náměstí nabídl návštěvníkům spoustu keramických, dřevěných a drátěných výrobků, skleněných vytráží, proutěných košíků, hraček a sladkostí, kterým se nedalo odolat. Počasí zpočátku nepřálo a tak diváci sledovali hudebníky, kteří se střídali na pódiu s deštníkem v ruce. S  kapelou Plavci už  příznivci country  mohli pohodlně usednout do připraveného „hlediště“ a zazpívat si společně s Honzou Vančurou z jejich repertoáru známou Orchidej, Smutný psaní, Teče voda ... Velkoplošná projekce  nabídla přímý přenos z udílení cen dabingovým mistrům, jehož sestřih byl odvysílán 30.09. na ČT art.  V podvečer  se na náměstí rozezněly hity Ondřeje Hejmy se skupinou Žlutý pes a poté následovala ohnivá show drago Flameno, která  zaujala  přihlížející všech věkových skupin. Závěr patřil koncertu skupiny Polymetal.

 

Také brány Ateliéru Josef byly v tento den  otevřeny široké veřejnosti. Zde bylo možné shlédnout  obrazy Bohdana Berana a Josefa Dvořáčka, výtvarná díla MUDr. Aleše  Bučka, fotografie Káči Karel Klapkové  a jiné. Vše za doprovodu hudebních seskupení různých žánrů.

 

 

obrázek 19. ROČNÍK (2013) obrázek 219. ROČNÍK (2013) obrázek 3 19. ROČNÍK (2013) obrázek 4 19. ROČNÍK (2013) obrázek 5 19. ROČNÍK (2013)